Ghostrunner to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Jest to gra akcji osadzona w cyber-punkowym świecie, w której wcielamy się w cyber-wojownika z kataną i przemierzamy ostatni bastion ludzkości, wielką wieżę-miasto – Dharma Tower.

Za produkcję tego tytułu odpowiedzialne jest polskie studio One More Level. Na ten moment tytuł ten wspiął się już na 13. miejsce na Liście Życzeń Steam, czyli rankingu, który prezentuje jeszcze niewydane na tej platformie tytuły, cieszące się największym zainteresowaniem graczy. Wysokie miejsce, przed produktami największych studiów i wydawnictw z całego świata, pozwala wydawcy tej gry, All in! Games, patrzeć z uśmiechem w przyszłość. Ghostrunner jest na prowadzeniu przed takimi tytułami, jak m.in. STAR WARS: Squadrons lub Mafia: Definitive Edition. Już 15 września, podczas gamingowego eventu PAX Online zostanie ogłoszone więcej informacji o planach dotyczących tego tytułu.

Ghostrunner i All In! Games

Notowane na GPW krakowskie wydawnictwo All In! Games [AIG] jest odpowiedzialne za kampanię sprzedażową Ghostrunnera. Do światowej promocji tego tytułu dołączyło również włoskie wydawnictwo 505 Games, odpowiedzialne m.in. za takie hity jak „Death Stranding”, „Stardew Valley”, czy „Don’t Starve”. W marcu br. otrzymał on od portalu Metacritic wyróżnienie dla najlepszego wydawcy 2019 rok.

Warto obserwować spółkę Al In! Games ze względu na potencjał, jaki drzemie w powyższym tytule oraz planach na kolejne miesiące związanych nowymi tytułami.

 

Ghostrunner
Ghostrunner